Запорізький регіональний сервісний центр ТДС
Салон ремонту електротранспорту

Все більш популярнішими на автомобільному ринку стають електромобілі. Останнім часом багато водіїв віддають перевагу саме цьому екологічному виду транспорту. Але оскільки попит на такі машини зростає дуже швидко, то питання їх обслуговування стоїть не на останньому місці.

Електрокар - це все той же автомобіль, тому нічого надприродного в його обслуговуванні не повинно бути, проте наявність електродвигуна замість ДВС вносить деякі відмінності. Найголовніше, працюючи в деяких зонах, дотримуватись правил безпеки, оскільки можливе ураження електричним струмом в 200-400В.

Технічне обслуговування електромобілів є дуже важливим процесом, який повинен проводитися регулярно. Що входить до списку основних планових перевірок електрокара:

Зовнішній огляд транспорту.
Діагностика гальмівної системи та кермового управління.
Мастило деталей автомобілів.
Налагодження гальмівних механізмів.
Заряджання або заміна батареї.
За необхідності заміна олії.
Доливання гальмівної рідини, якщо її рівень низький.
Діагностика сигнальних та освітлювальних пристроїв.
Видалення бруду у внутрішній частині машини.
Основні характеристики, які відрізняють електричний автомобіль від звичайного:

Головна відмінність – це тип двигуна. Якщо звичайні автомобілі мають двигун внутрішнього згоряння, то електрокар відповідно електродвигун. Це дає змогу значно економити.
Обслуговування електромобілів простіше і не вимагає великих витрат, тому що не потрібно часто міняти фільтри та олію.
В автомобілях з ДВЗ ходова більш проблемна та дорога в обслуговуванні, на відміну від електромобілів.

Головні компоненти електромобілів:

Акумуляторна батарея.
Силовий електронний пристрій.
Зарядний пристрій акумулятора.
Нагрівник високої напруги для нагрівання салону.
Якщо Ви шукаєте хороший сервіс електромобілів з якісним обслуговуванням, ми готові запропонувати Вам широкий спектр послуг: консультацію від спеціаліста, ремонтні роботи Вашої машини, техобслуговування електрокара, незалежно від моделі транспортного засобу. У нас є необхідне діагностичне обладнання для оперативного усунення несправностей. Тому Ви можете бути впевненими, що Ваше авто в надійних руках.

Особливу увагу ми приділяємо акумулятору. Середній термін її служби – 8 років, але фахівці нашого сервісного  центру  допоможуть Вам збільшити цю цифру та забезпечити її безперебійну роботу. Якість виконання наших робіт ми гарантуємо.